Vikar - надійний постачальник будівельних матеріалів з розгалуженою мережею постачання.

· Ми співпрацюємо лише з провідними виробниками, тому всі наші товари сертифіковані і гарантовано якісні.

· У нас працює молода та амбіційна команда професіоналів, яка завжди готова надати найкращі рішення для вас.

· В нашому асортименті представлено понад 20 000 видів будівельних матеріалів, що дозволяє задовольнити різноманітні потреби наших клієнтів.

· Ми активно розвиваємо власну мережу гуртових і роздрібних магазинів, щоб бути ще ближче до вас.

· Наша компанія має чотири потужні філії, де ви можете знайти повний асортимент наших товарів.

Однією з наших найважливіших переваг є налагоджений процес постачання, який дозволяє нам прямо співпрацювати з виробниками та забезпечувати нашим клієнтам найкращі конкурентні ціни, оскільки ми уникнули посередників.

Нашою головною метою є зробити процес вибору металопрокату та будівельних матеріалів простим і доступним для всіх, а обслуговування - приємним та ефективним для кожного клієнта.

Ми прагнемо до повної задоволеності наших клієнтів, тому надаємо сучасний комплексний підхід до кожного покупця. Ми готові задовольнити ваші потреби, надаючи товар як у роздрібній кількості, так і оптовими партіями. Крім того, ми пропонуємо послуги порізки, адресної доставки, а для наших постійних клієнтів діє програма лояльності.

Без розгляду на обсяг замовлення, чи це буде один пруток або 10 тонн металу, ви завжди будете зустрінуті у нас посмішкою. Ми зробимо все можливе для вашого комфорту, надаючи якісний підбір та консультацію, відповіді на всі ваші запитання, прорахунки, документацію, послуги вантажників та, звичайно ж, смачну каву.

Запрошуємо вас завітати до нас або зробити замовлення на нашому сайті, щоб самостійно переконатися в наших перевагах та якості обслуговування.

Vikar - ваш партнер будівництва.

 

Vikar у Борисполі.

 

Vikar у Броварах.

 

 

Vikar у Києві (М. Осокорки).